Csordás-Nagy Mátyás

Hungarian English German

Csordás-Nagy Mátyás

eredményei:  

2016 (ifjúsági):

  • Történelmi Terem EB
  • GP2 Liga csapatban
  • Dél-Alföld Régió terem OB kvalifikációs verseny
  • Terem OB
  • GP2 egyéniben
  • Duna Kupa
  • Dél-Alföld Régió pályaíjász OB kvalifikációs verseny

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

5. hely

5. hely

5. hely

2015 (ifjúsági):

  • Pályaíjász Országos Bajnokság
  • Terem Országos Bajnokság
  • Országos Diákolimpia döntő
  • Dél-Alföld Régió kvalifikációs teremverseny
  • Dél-Alföld Régió Pályaíjász OB kvalifikációs verseny
  • Dél-Alföld Régió Suli Íjász Bajnokság Selejtező, I. Csányi János emlékverseny
  • CEC Hévíz (HUN)
  • CEC összesített

 

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

6. hely

9. hely

 

 

2014 (kadet):

  • Terem OB
  • Országos Diákolimpia döntő
  • Dél-alföldi Régió Diákolimpia selejtező
    (új országos csúcs)
  • GP2 és International Tournament
  • Dél-alföldi Régió pálya OB kv.
  • Észak-alföldi Régió kvalifikációs teremverseny
  • Pályaíjász évadnyitó
  • Pályaíjász Országos Bajnokság
  • Donau Cup International
  • Csapat OB
  • CEC Aut (Klagenfurt)
  • CEC összesített
  • CEC Hun (Budapest)
  • CEC Slo (Kamnik)
  • CEC Cro (Dugo Selo)
  • European Junior Outdoor Championship (Ljubljana)

 

1. hely

1. hely

1. hely
 

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

3. hely

7. hely

7. hely

8. hely

8. hely

8. hely

10. hely

33. hely

 

2013 (kadet):

  • Terem OB
  • Országos Pályaíjász Bajnokság
  • Suli Íjász Bajnokság
  • Pályaíjász GP 2. Teljes Táv
  • Dél-Alföldi Régió kvalifikációs teremverseny
  • XIV. Mergen Kupa
  • GP1 MALÉV Kupa
  • Évadnyitó pályaíjász verseny
  • Évadnyitó futásíjász verseny (ifjúsági) - abszolút első férfi kategóriában!
  • Pályaíjász GP 3.
  • Budapest Bajnokság
  • Donau Cup International (csapatban)
  • Donau Cup International (egyéniben)
  • CEC Hun (Budapest)
  • CEC összesített
  • CEC Srb (Nis)
  • CEC Cro (Zagreb)
  • CEC Slo (Kamnik)
     

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely
 

1. hely

1. hely

2. hely

3. hely

4. hely

5. hely

6. hely

7. hely

9. hely
 

2012 (kadet):

  • Összesített Diákolimpia
  • Pálya GP 3-4
  • Alsóörsi kvalifikációs teremverseny
  • Utánpótlás Versenysorozat - DAR
  • Dél-Alföldi Régió Diákolimpia
  • Dél-Dunántúli Régió Diákolimpia
  • Közép - Dunántúli Régió Diákolimpia
  • Országos Pályaíjász Bajnokság
  • Kecskeméti kvalifikációs teremverseny
  • Donau Cup International
  • CEC kupa
     

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

3. hely

5. hely

7. hely
 

2011 (serdülő):

  • Pályaíjász Országos Bajnokság
  • Terem OB
  • Győrújbarát teremverseny
  • Mogyoród Regionális Diák Olimpia
  • Közép-Dunántúli Régió Diákolimpia
  • Dél-Dunántúli régió íjász diákolimpia 3. forduló
  • Budapest Bajnokság
  • Tápiószentmárton évadnyitó
  • 12 Harcos íjászverseny
  • XX. Megmérettetés a vándorzászlóért Hetényegyházán
  • Hetényegyházi örömíjász verseny
  • Összesített Diákolimpia
  • FITA csillagos minősítő verseny
  • Délalföldi Regionális Diákolimpia
  • Budapest Bajnokság
  • Telki Szent Sebestyén kupa
    Az egyesület tagjai megválasztották Az év íjászának!

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely
 

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

3. hely

4. hely

 

2010 (serdülő):

  • Győrújbarát teremverseny
  • Nagykőrösi Basa fája verseny
  • Tápiószentmárton évadnyitó
  • Derecske Hajdú Íjász Kupa
  • Budapesti terembajnokság
  • Budapest Diákolimpia II. ford.
  • Mogyoród Diákolimpia III. ford.
  • Összesített Diákolimpia
  • Debrecen Diákolimpia I.ford
  • Budapesti Diákolimpia
  • Nyíregyháza OB
     

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

4. hely

4. hely

6. hely

6. hely

6. hely

7. hely

14. hely