Farkas Kristóf

Hungarian English German

Farkas Kristóf

eredményei:

2016 (felnőtt):

  • Történelmi Teremíjász OB
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 1. forduló
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló

3. hely

4. hely

6. hely

2015 (felnőtt):

  • Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 2. forduló
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló
  • Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 28. íjászverseny
  • Gyulavár Kupa Történelmi OB kvalifikációs verseny és
    Dél-Alföld Régió Versenysorozat 1. forduló
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló

1. hely

6. hely

6. hely

8. hely

8. hely

 

8. hely

2014 (felnőtt):

  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített
  • Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kiskunfélegyháza
  • Koppány Versenysorozat 2. forduló
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kétegyháza
  • HDH-IAA International GP (ifjúsági)
  • 25. Koppány verseny
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Mindszent

2. hely

3. hely

3. hely

3. hely

5. hely

5. hely

6. hely

7. hely

7. hely

2013 (ifjúsági):

 

  • XIV. Mergen Kupa
  • Történelmi OB
  • Dél-alföldi Régió kvalifikációs teremverseny
  • Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző E. 24.
    íjászverseny
  • Vági Miklós emlékverseny -
    VIII. Szt. László Kupa
  • Kecskeméti Bor és Pálinka fesztivál
    Történelmi Íjászverseny
  • HDH-IAA Historical Archery European
    Championships

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely
 

3. hely
 

3. hely
 

11. hely
 

2012 (kadet):

 

  • Kecskeméti kvalifikációs teremverseny
  • Dél-Alföldi Régió Diákolimpia
  • Történelmi VS I. forduló Hetényegyháza
  • Nemzeti Bajnokság
  • Történelmi VS III. forduló Gyula
  • Budapest és Pest megyei Régió Diákolimpia
  • Kecskeméti történelmi verseny (ifjúsági)
  • Történelmi VS4 - Dunaújváros
  • Összesített Diákolimpia
     

1. hely

3. hely

4. hely

6. hely

6. hely

6. hely

6. hely

7. hely

10. hely
 

2011 (kadet):

 

  • Telki Szent Sebestyén kupa
  • Hetényegyházi örömíjász verseny
  • Kecskeméti történelmi örömíjász verseny
  • Terem OB
  • Magyarország ellenségei
  • FITA csillagos minősítő verseny
  • Budapest Bajnokság
  • Délalföldi Regionális Diákolimpia
  • Mogyoród Regionális Diák Olimpia
  • Tápiószentmárton évadnyitó
  • Történelmi Országos Bajnokság - Tápiószentmárton
  • Összesített Diákolimpia
     

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

3. hely

4. hely

5. hely

6. hely

7. hely

9. hely

11. hely

 

2010 (kadet):

  • Szigliget történelmi verseny - gyermek kategória
  • Budapesti Diákolimpia
  • Nagykőrösi Basa fája verseny
     

1. hely

3. hely

3. hely