Kalmár József

Hungarian English German

Kalmár József

 

 

 
eredményei:

2017 (felnőtt):

  • 3D terem OB
  • 3D nemzetközi terem GP
  • Egri történelmi OB kvalifikációs verseny
  • Karcag teremverseny
  • Berettyóújfalu teremverseny
  • Nagykőrösi Skorpió találkozó
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló
  • IFAA Terem Világbajnokság
  • Távcéllövő OB
  • Történelmi Teremíjász OB

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

4. hely

2016 (felnőtt):

  • Történelmi Világbajnokság - Gyula - csapat
  • Üllői történelmi OB kvalifikációs verseny
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló
  • Baracsi íjászversenyen
  • X. Szent Márton Mikulás kupa
  • XVIII. Kerecsen Kupa
  • Történelmi Terem EB
  • IFAA Terem OB
  • Aranyhegy 2. csapatverseny - Tiszaföldvár
  • Isztambuli Feith Cup Nemzetközi történelmi puta íjászverseny
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 5. forduló
  • Történelmi Világbajnokság - Gyula
  • Történelmi OB

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

3. hely

3. hely

4. hely

4. hely

5. hely

25.hely

2015 (felnőtt):

  • HDH-IAA 3D Európa Bajnokság
  • Történelmi Terem OB
  • Pályaíjász Terem OB
  • IFAA terem OB
  • Dél-Alföld Régió Pályaíjász OB kvalifikációs verseny
  • Délalföldi Régiós Versenysorozat (DAR) 2. forduló
  • Gyulavár Kupa Történelmi OB kvalifikációs verseny és
    Délalföldi Régiós Versenysorozat (DAR) 1. forduló
  • Dél-Alföld Régió kvalifikációs teremverseny
  • Pályaíjász Országos Bajnokság (új országos csúccsal)
  • 3D terem OB
  • Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny
  • XVII. Kerecsen Kupa Történelmi íjászverseny

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely
 

1. hely

2. hely

2. hely

4. hely

6. hely

2014 (felnőtt):

  • Történelmi OB
  • III. Lengyel Történelmi Íjásztalálkozó
  • Dél-alföldi Régió pálya OB kv.
  • Budaörsi kvalifikációs teremverseny
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Szeged
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kkfháza
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kétegyháza
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Mindszent
  • XVI. Kerecsen Kupa
  • Koppány Versenysorozat 2. forduló
  • Tavaszi vadászat 3D-s verseny
  • 25. Koppány verseny
  • Terem OB
  • HDH-IAA International GP
  • Egri Vitézlő Oskola kval. verseny
  • 9. Trianon emlék- és Történelmi OB kv. verseny
  • 3D évadnyitó
  • Sümegi Rédei Ferenc várkapitány emlékv.

 

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

3. hely

3. hely

2013 (felnőtt):

  • Történelmi OB csapatban
  • Pályaíjász GP 2. (ÚJ országos csúcs: 295)
  • XIV. Mergen Kupa (ÚJ országos csúcs: 472)
  • Budapest Bajnokság
  • 6. Saslövő Íjászbajnokság
  • 3D GP II - Örkény
  • Turul Koppány 24. íjászverseny
  • Történelmi OB egyéniben
  • Eleven 3D FeHoVa apróvadazás
  • GP1 MALÉV Kupa
  • Vági Miklós emlékverseny - VIII. Szt. László Kupa
  • Kecskeméti Bor és Pálinka fesztivál
    Történelmi Íjászverseny
  • Terep OB
  • Eleven Duel FeHoVa
  • Terem OB
  • HDH-IAA Historical Archery European
    Championships

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely
 

3. hely

4. hely

5. hely

6. hely

 

2012 (felnőtt):

  • Történelmi VS4 - Dunaújváros
  • Budapest Bajnokság
  • Kóspallag, évadnyitó - pálya íjász szekció
  • Örkényi 3D-s vadászverseny
  • Országos Pályíjász Bajnokság (tört - kölcsön íjjal!)
  • Terem OB
  • Történelmi VS III. forduló Gyula
  • Kóspallag, évadnyitó - történelmi íjász szekció
  • Nyugat-Dunántúli Régió kvalifikációs teremíjász verseny
  • Eleven 3D
  • Gyulai Vár Kupa Történelmi Íjászverseny és Találkozó
  • Nemzeti Bajnokság
  • Kecskeméti történelmi verseny
  • IAA Vadászíjász Európa Bajnokság
     

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

3. hely
 

3. hely

3. hely

5. hely

5. hely

10. hely

 

2011 (felnőtt):

  • Budapest Bajnokság
  • Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület teremverseny
  • IFAA terem OB verseny
  • FITA csillagos minősítő verseny
  • 12 Harcos íjászverseny
  • Történelmi Országos Bajnokság - Tápiószentmárton
  • Telki Szent Sebestyén kupa
  • Tápiószentmárton évadnyitó
  • Terem OB
     

1. hely

1. hely
 

2. hely

2. hely

2. hely

4. hely

6. hely

7. hely

9. hely
 

2010 (felnőtt):

  • Derecske Hajdú Íjász Kupa
  • Bösztörpuszta - Túzok Íjászverseny
  • Nagykőrösi Basa fája verseny
  • Nyíregyháza OB
  • Kecskemét Gyalogostörténelmi Íjászverseny
  • Budapesti terembajnokság
  • Ópusztaszer
  • Tápiószentmárton évadnyitó
     

1. hely

2. hely

3. hely

4. hely

4. hely

8. hely

15. hely

17. hely