Szabó József

Hungarian English German

Szabó József

 

eredményei:
 

2017 (szenior):

  • Dél-Alföld régió terem OB kvalifikációs verseny (01.28.)
  • XXX. Turul Koppány Íjászai Jubileumi íjászverseny (02.26.)
  • Kecskeméti történelmi OB kvalifikációs verseny (05.06.)
  • Történelmi Teremíjász OB (02.11.)
  • Egri történelmi OB kvalifikációs verseny (04.15.)
  • Nagykőrösi Skorpió találkozó (03.25.)
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló (06.18.)

1. hely

2. hely

3. hely

4. hely

4. hely

5. hely

7. hely

2016 (szenior):

  • Terem OB (03.19.)
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat összesített
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 1. forduló (05.08.)
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 2. forduló (05.29.)
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló (06.12.)
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló (08.05.)
  • DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 5. forduló (09.11.)
  • Körös-parti örömíjász verseny (07.23.)
  • XXX. Turul Koppány Íjászai Jubileumi íjászverseny (02.28.)
  • Üllői történelmi OB kvalifikációs verseny (04.16.)
  • Történelmi OB (09.17.)
  • IFAA Terem OB (02.21.)
  • X. Szent Márton Mikulás kupa (12.03.)
  • Békési 3D verseny
  • Dél-Alföld Régió pályaíjász OB kvalifikációs verseny (07.30)
  • Dél-Alföld Régió terem OB kvalifikációs verseny (03.12.)
  • Egri történelmi OB kvalifikációs verseny (03.26.)
  • Hódmezei őrzők örömíjászverseny (01.09.)
  • Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny (05.28.)
  • Történelmi Terem OB (02.06.)
  • Történelmi Világbajnokság - Gyula (08.30.-09.03.)

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

4. hely

4. hely

5. hely

2015 (szenior):

  • Pályaíjász Országos Bajnokság (07.04.)
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka
    Versenysorozat 4. forduló (08.01)
  • Pályaíjász Terem OB
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 2. forduló
  • Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka
    Versenysorozat 3. forduló (07.18)
  • Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny (06.27.)
  • Történelmi OB (09.19.)
  • Történelmi Nemzeti Bajnokság (09.19.)
  • Dél-Alföld Régió kvalifikációs teremverseny
  • Dél-Alföld Régió Pályaíjász OB kvalifikációs verseny
    (felnőtt kat.) (06.13.)
  • XVII. Kerecsen Kupa Történelmi íjászverseny (12.13.)
  • Gyulavár Kupa Történelmi OB kvalifikációs verseny és
    Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 1. forduló

1. hely

1. hely

 

2. hely

2. hely

2. hely

 

2. hely

3. hely

3. hely

3. hely

3. hely
 

4. hely

6. hely
 

2014 (szenior):

  • Terem OB (03.22.) új országos csúccsal
  • Dél-alföldi Régió pálya OB kv. (07.19.) új orsz. csúccsal
  • XVI. Kerecsen Kupa
  • Kecskemét kvalifikáció teremverseny (03.16.)
  • Budaörsi kvalifikációs teremverseny (01.11.)
  • 25. Koppány verseny (03.02.)
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kétegyháza (08.02.)
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kiskunfélegyháza (09.14.)
  • Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny (08.16.)
  • Koppány Versenysorozat 2. forduló (09.14.)
  • HDH-IAA International GP (06.07-08.)
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Mindszent (05.25.)
  • Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített
  • Történelmi OB (08.23.)

 

1. hely

1. hely

1. hely

2. hely

2. hely

3. hely

4. hely

5. hely

5. hely

5. hely

6. hely

8. hely

9. hely

10. hely

2013 (szenior) - Az Egyesület Év Íjásza:

  • Országos Pályaíjász Bajnokság
  • Dél-Alföldi Régió kvalifikációs teremverseny
  • GP1 MALÉV Kupa (05.12.)
  • Kecskeméti Bor és Pálinka fesztivál Történelmi Íjászverseny (07.06.)
  • 3D GP II - Örkény (06.22.)
  • Csemői hagyományörző fesztivál (06.15.)
  • Terem OB (03.31.)
  • Budapest Bajnokság
  • Történelmi OB (08.03)
  • Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző E. 24. íjászverseny
     

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

2. hely

3. hely

4. hely

6. hely

14. hely
 

2012 (szenior):

  • XXII. íjászverseny Kiskunfélegyházán
  • Országos Pályíjász Bajnokság
  • Gyulai Vár Kupa Történelmi Íjászverseny és Találkozó
  • Kecskeméti történelmi verseny
  • Történelmi VS4 - Dunaújváros
     

3. hely

4. hely

5. hely

7. hely

15. hely