Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Csordás-Nagy Mátyás

 

eredményei:

2013 (kadet):

  • Terem OB
  • Országos Pályaíjász Bajnokság
  • Suli Íjász Bajnokság
  • Pályaíjász GP 2. Teljes Táv
  • Dél-Alföldi Régió kvalifikációs teremverseny
  • XIV. Mergen Kupa
  • GP1 MALÉV Kupa
  • Évadnyitó pályaíjász verseny
  • Évadnyitó futásíjász verseny (ifjúsági) - abszolút első férfi kategóriában!
  • Pályaíjász GP 3.
  • Budapest Bajnokság
  • Donau Cup International (csapatban)
  • Donau Cup International (egyéniben)
  • CEC Hun (Budapest)
  • CEC összesített
  • CEC Srb (Nis)
  • CEC Cro (Zagreb)
  • CEC Slo (Kamnik)

 

1. hely
1. hely
1. hely

1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely

1. hely
1. hely
2. hely
3. hely
4. hely
5. hely
6. hely
7. hely
9. hely

2012 (kadet):

  • Összesített Diákolimpia
  • Pálya GP 3-4
  • Alsóörsi kvalifikációs teremverseny
  • Utánpótlás Versenysorozat - DAR
  • Dél-Alföldi Régió Diákolimpia
  • Dél-Dunántúli Régió Diákolimpia
  • Közép - Dunántúli Régió Diákolimpia
  • Országos Pályaíjász Bajnokság
  • Kecskeméti kvalifikációs teremverseny
  • Donau Cup International
  • CEC kupa



1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
2. hely
3. hely
5. hely
7. hely

2011 (serdülő):

  • Pályaíjász Országos Bajnokság
  • Terem OB
  • Győrújbarát teremverseny
  • Mogyoród Regionális Diák Olimpia
  • Közép-Dunántúli Régió Diákolimpia
  • Dél-Dunántúli régió íjász diákolimpia 3. forduló
  • Budapest Bajnokság
  • Tápiószentmárton évadnyitó
  • 12 Harcos íjászverseny
  • XX. Megmérettetés a vándorzászlóért Hetényegyházán
  • Hetényegyházi örömíjász verseny
  • Összesített Diákolimpia
  • FITA csillagos minősítő verseny
  • Délalföldi Regionális Diákolimpia
  • Budapest Bajnokság
  • Telki Szent Sebestyén kupa
Az egyesület tagjai megválasztották Az év íjászának!



1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
1. hely
2. hely
2. hely
2. hely
3. hely
4. hely

2010 (serdülő):

  • Győrújbarát teremverseny
  • Nagykőrösi Basa fája verseny
  • Tápiószentmárton évadnyitó
  • Derecske Hajdú Íjász Kupa
  • Budapesti terembajnokság
  • Budapest Diákolimpia II. ford.
  • Mogyoród Diákolimpia III. ford.
  • Összesített Diákolimpia
  • Debrecen Diákolimpia I.ford
  • Budapesti Diákolimpia
  • Nyíregyháza OB



1. hely
1. hely
2. hely
2. hely
4. hely
4. hely
6. hely
6. hely
6. hely
7. hely
14. hely