Árva Dénes

Eredményei

2021 (szenior):Helyezés
DAR Történelmi versenysorozat III. - Újszentiván1.
Terepíjász OB2.
Pályaíjász OB4.
IFAA terem OB5.
DAR Történelmi versenysorozat I. - Kiskundorozsma5.
Történelmi OB kvalifikációs verseny - Érd-Ófalu6.
Pályaíjász terem OB7.
VI. Hírös Kupa Kecskemét9.
Történelmi OB - Pécsvárad15.
2020 (szenior):Helyezés
Pályaíjász OB1.
IFAA terem OB2.
CEC II. forduló3.
V. Hírös kupa6.
Budapest Bajnokság10.
III. Arany Sólyom Történelmi teremíjász verseny11.
Tiszaújvárosi törénelmi kvalifikációs verseny12.
3D terem OB14.
Történelmi Terem OB17.
2019 (szenior):Helyezés
Dél-Alföld Régió pályaíjász terem OB kvalifikációs verseny1.
Terepíjász OB3.
IFAA terem OB5.
Pályaíjász Országos Bajnokság5.
Pályaíjász Terem Országos Bajnokság6.
3D terem OB8.
Történelmi Íjász OB és NB - Kaposmérő26.
2018 (szenior):Helyezés
Terepíjász OB Felsőtárkány1.
Városok Viadala csapat verseny1.
Budapest és Pest megye régió terem OB kvalifikációs verseny1.
Péceli terepijász kvalifikáció OB-re1.
Hódmezővásárhelyi örömíjászverseny1.
Hódmezővásárhelyi örömíjászverseny (07.28.)1.
Sólyompróba első állomása1.
Tiszaföldvár  teremverseny1.
Sándorfalva  örömijász verseny1.
Gyulai versenyszituációs edzés1.
Horgos örömíjászverseny1.
XXXV. Megmérettetés a Vándorzászlóért1.
Dunavecsei örömíjászverseny2.
XII. Tatai Történelmi Kvalifikációs Verseny2.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló3.
Miske 3D3.
Sárvári Saslövő3.
Gyulai verseny szituációs edzés3.
Hódmezővásárhelyi 3D3.
IFAA terem OB4.
36. Turul Koppány Íjászai Jubileumi íjászverseny 4.
Gyulai versenyszituációs edzés   4.
Kisunfélegyházi történelmi verseny5.
CSIHE teremverseyny5.
Pályaíjász Terem OB6.
Történelmi Országos és Nemzeti Bajnokság6.
FEHOVA 3D6.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 1. forduló6.
Siklósi  történelmi  kvalifikáció az OB-re6.
Mór történelmi pályaijsz verseny6.
Egy húron pendülünk (Berettyóújfalu)8.
Történelmi Teremíjász OB13.
2017 (szenior):Helyezés
3D terem OB1.
Dél-Alföld Régió pályaíjász OB kvalifikációs verseny1.
HMVH örömíjászverseny (január)1.
Tatai örömíjász verseny1.
Sándorfalvi örömíjász verseny1.
Gyulai terepíjászat1.
Mezőkövesdi örömíjász verseny (07.02.)1.
Pályaíjász Terem OB2.
IFAA terem OB2.
Terep OB2.
Dél-Alföld régió terem OB kvalifikációs verseny2.
Sümegi történelmi pályaíjász verseny2.
Nagykőrösi Skorpió találkozó2.
Történelmi Teremíjász OB3.
Pályaíjász Országos Bajnokság3.
3D nemzetközi terem GP3.
Sándorfalvi 3D3.
HMVH 3D terem3.
3D a Tisza árterében3.
Szegedi Szittyák 3D verseny3.
Keleviz 3D3.
Sárvári saslövés4.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló4.
XXX. Turul Koppány Íjászai Jubileumi íjászverseny4.
Történelmi Európa Bajnokság5.
Távcéllövő OB7.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 6. forduló7.
Berettyóújfalu teremverseny7.
Sümeg történelmi íjászverseny a várban7.
Tiszaföldvár7.
Egri történelmi OB kvalifikációs verseny9.
Békéscsabai 30 célos öröm íjászversenyen12.
2016 (szenior):Helyezés
IFAA Terem OB1.
Terep OB1.
Pályaíjász Országos Bajnokság1.
Dél-Alföld Régió pályaíjász OB kvalifikációs verseny1.
X. Szent Márton Mikulás kupa1.
Gyulai pályaíjász történelmi verseny (04.17.)1.
Ónodi nyílröpte viadal1.
3D Maros parti íjászverseny1.
Sümegi lovagtermi történelmi íjászverseny1.
Hódmezei őrzők örömíjászverseny1.
Budapest Bajnokság teremverseny1.
Szigligeti vár örömíjászverseny1.
Kaba örömíjászverseny1.
Kiskundorozsma örömíjász verseny1.
HMVH 3D íjászat a Tisza árterében1.
HMVH 3D teremverseny1.
Történelmi Terem EB2.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló2.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló2.
Tatai örömíjászverseny2.
Berettyóújfalui "Egy húrun pendülünk" örömíjászverseny2.
Karcagi ügyességi örömíjászverseny2.
Szigetvár örömíjászverseny2.
Ördög Csaba emlékverseny2.
Történelmi Világbajnokság - Gyula3.
XXX. Turul Koppány Íjászai Jubileumi íjászverseny4.
Történelmi Terem OB (02.06.)5.
Terem OB5.
Történelmi OB6.
XVIII. Kerecsen Kupa6.
Egri történelmi OB kvalifikációs verseny9.
2015 (szenior):Helyezés
IFAA terem OB1.
Pályaíjász évadnyitó1.
Arad terepverseny1.
Hódmezővásárhelyi örömíjászverseny1.
Borsodnádasd 3D OB2.
Pályaíjász Országos Bajnokság2.
Dél-Alföld Régió kvalifikációs teremverseny2.
Saslövő2.
XVII. Kerecsen Kupa Történelmi íjászverseny2.
Évköszöntő örömíjászverseny2.
Vörös Pista emlékverseny2.
Süttői örömíjászverseny2.
Vésztő-Mágori örömíjászat2.
Történelmi Terem OB3.
Pályaíjász Terem OB3.
3D Terem OB3.
Alsóörsi Terepíjász OB3.
Mezőberény 3D3.
Miske 3D teremverseny3.
Szeged 3D őszi vadászat3.
Verőce 3D teremverseny3.
Történelmi OB4.
Gyulavár Kupa Történelmi OB kvalifikációs verseny4.
Saslövő4.
Tatai örömíjászverseny4.
Történelmi Nemzeti Bajnokság5.
Szolnok örömíjász viadal5.
Berettyóújfalu örömíjászverseny (felnőtt kategóriában)5.
Karcagi örömíjászverseny6.
Kiskunfélegyházi örömíjászverseny6.
Gyulai teremverseny9.
2014 (szenior):Helyezés
Pályaíjász Országos Bajnokság1.
Terep OB1.
Borsodnádasdi 3D OB1.
Orosházi 3D verseny1.
Egri Vitézlő Oskola kval. verseny1.
Győrújbarát kv. teremverseny1.
25. Koppány verseny1.
Békési 3D terepverseny1.
Békési 3D verseny1.
Békési versenysorozat összesítő1.
Foktő 3D1.
Terep évadnyitó1.
XXVII. megmérettetés a vándorzászlóért1.
Tatai vár örömíjász verseny1.
Szabadkígyós örömíjászverseny1.
Szigligeti várverseny1.
Terem OB2.
3D terem OB2.
Debreceni pályakvalifikációs verseny2.
XVI. Kerecsen Kupa2.
Tavaszi vadászat 3D-s verseny2.
Őszi 3D vadászat2.
Koppány Versenysorozat 3. forduló2.
Budaörsi kvalifikációs teremverseny3.
Sárvási Saslövő (tavasz)3.
Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny3.
Szigetmonostori 3D verseny3.
Rákosmező örömíjászverseny3.
CSIHE Meditop terem kupa3.
Örkényi 3D íjászverseny5.
Gyula teremverseny (ffi kat.)6.
Tiszefüredi farsangi fánklövő (ffi kat.)7.
2013 (szenior):Helyezés
Terep OB (Szekszárd)1.
Pályaíjász GP 2.1.
Budapest Bajnokság, rövidtáv1.
Budapest teremíjász Bajnokság (új országos csúcs: 427) - 1. osztály1.
Győrújbarát kvalifikációs teremverseny1.
Békési verseny - összesített1.
Békési verseny - 1. forduló1.
Békési verseny - 2. forduló1.
Kecskeméti Bor és Pálinka fesztivál Történelmi Íjászverseny1.
Alsóörs Terep DDR - 1. osztály1.
Döbrönte terepíjász verseny1.
Ajka terepverseny1.
Tata Várverseny1.
DTK Terep kupa sorozat1.
Terem OB2.
Gyula éjszakai verseny2.
Szigligeti Kupa2.
Gyál terepverseny2.
Szegedi Trianon emlékverseny2.
Pálya OB3.
Dél-Alföldi Régió kvalifikációs teremverseny3.
Békési verseny - 3. forduló3.
Szeged 3D íjászverseny3.
Történelmi OB - 2. osztály4.
Sárvás Saslövő4.
3D OB Borsodnádasd5.
Csihe teremverseny5.