Fercsi Máté

Eredményei

2016 (felnőtt)helyezés
Történelmi Teremíjász OB3.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 1. forduló4.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló6.
2015 (felnőtt)
Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny1.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 2. forduló6.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló6.
Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület 28. íjászverseny8.
Gyulavár Kupa Történelmi OB kvalifikációs verseny és Dél-Alföld Régió Versenysorozat 1. forduló8.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló8.
2014 (felnőtt)
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített2.
Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny3.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kiskunfélegyháza3.
Koppány Versenysorozat 2. forduló3.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített5.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kétegyháza5.
HDH-IAA International GP (ifjúsági)6.
25. Koppány verseny7.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Mindszent7.
2013 (ifjúsági)
XIV. Mergen Kupa1.
Történelmi OB2.
Dél-alföldi Régió kvalifikációs teremverseny2.
Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző E. 24. íjászverseny2.
Vági Miklós emlékverseny - VIII. Szt. László Kupa3.
Kecskeméti Bor és Pálinka fesztivál Történelmi Íjászverseny3.
HDH-IAA Historical Archery European Championships11.
2012 (kadet)
Kecskeméti kvalifikációs teremverseny1.
Dél-Alföldi Régió Diákolimpia3.
Történelmi VS I. forduló Hetényegyháza4.
Nemzeti Bajnokság6.
Történelmi VS III. forduló Gyula6.
Budapest és Pest megyei Régió Diákolimpia6.
Kecskeméti történelmi verseny (ifjúsági)6.
Történelmi VS4 - Dunaújváros7.
Összesített Diákolimpia10.
2011 (kadet)
Telki Szent Sebestyén kupa1.
Hetényegyházi örömíjász verseny1.
Kecskeméti történelmi örömíjász verseny1.
Terem OB2.
Magyarország ellenségei2.
FITA csillagos minősítő verseny3.
Budapest Bajnokság4.
Délalföldi Regionális Diákolimpia5.
Mogyoród Regionális Diák Olimpia6.
Tápiószentmárton évadnyitó7.
Történelmi Országos Bajnokság - Tápiószentmárton9.
Összesített Diákolimpia11.
2010 (kadet)
Szigliget történelmi verseny - gyermek kategória1.
Budapesti Diákolimpia3.
Nagykőrösi Basa fája verseny3.