Kalmár József

Eredményei

2022 (felnőtt)helyezés
Távcéllövő OB 20221
Történelmi kvalifikációs és minősítő verseny 2022.06.042
Történelmi Teremíjász Országos Bajnokság 2022.01.2923
2021 (felnőtt)helyezés
VI. Hírős Kupa Kecskemét1.
Történelmi OB kvalifikációs verseny - Várpalota1.
Terepíjász OB2.
3D OB - Szekszárd2.
Történelmi OB kvalifikációs verseny - Érd-Ófalu2.
3D Világ- és Európa Bajnokság3.
3D GP IV. forduló - Szekszárd3.
IFAA minősítő verseny - Budapest3.
Történelmi OB - Pécsvárad9.
2020 (felnőtt)
V. Hírös kupa1.
Dévaványán a III.Túzok Kupa történelmi verseny1.
7. Vár Kupa1.
IV Tanácserdei Történelmi íjászverseny1.
Tiszaújvárosi törénelmi kvalifikációs verseny1.
3D Terem OB2.
Kunszentmilósi történelmi terem kvalifikációs verseny2.
Történelmi Terem OB3.
Történelmi Távcéllövő  OB4.
Történelmi OB12.
2018 (felnőtt)
International Traditional Achery Championship - Malajzia - egyéni1.
International Traditional Achery Championship - Malajzia - csapat1.
Történelmi Távcéllövő Világbajnokság1.
HDH IAA 3D Világbajnokság Moosburg1.
FEHOVA 3D1.
III. Marosvásárhelyi Vár Legjobb Íjásza1.
Városok Viadala csapat verseny1.
Gyulai teremverseny1.
3D évadnyitó verseny Tápiószentmárton1.
36. Turul Koppány Íjászai Jubileumi íjászverseny 2.
Történelmi Teremíjász OB3.
IFAA - Európai Terem Íjász Bajnoksága (EIAC)4.
XVI. Dobó István Kupa és Történelmi kvalifikációs verseny4.
Sárvári Saslövő4.
XXXV. Megmérettetés a Vándorzászlóért4.
Történelmi Országos és Nemzeti Bajnokság5.
Történelmi Világbajnokság csapatban6.
Történelmi Világbajnokság7.
2017 (felnőtt)
3D terem OB1.
3D nemzetközi terem GP1.
Egri történelmi OB kvalifikációs verseny1.
Karcag teremverseny1.
Berettyóújfalu teremverseny1.
Nagykőrösi Skorpió találkozó2.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 3. forduló2.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 6. forduló2.
IFAA Terem Világbajnokság2.
Távcéllövő OB2.
Történelmi Íjász Országos Bajnokság döntő4.
Történelmi Teremíjász OB
2016 (felnőtt)
Történelmi Világbajnokság - Gyula - csapat1.
Üllői történelmi OB kvalifikációs verseny1.
DAR Történelmi Bajnoka Versenysorozat 4. forduló1.
Baracsi íjászversenyen1.
X. Szent Márton Mikulás kupa1.
XVIII. Kerecsen Kupa1.
Történelmi Terem EB2.
IFAA Terem OB3.
Aranyhegy 2. csapatverseny - Tiszaföldvár3.
Isztambuli Feith Cup Nemzetközi történelmi puta íjászverseny4.
Dél-Alföld Régió Történelmi Bajnoka Versenysorozat 5. forduló4.
Történelmi Világbajnokság - Gyula5.
Történelmi OB25.hely
2015 (felnőtt)
HDH-IAA 3D Európa Bajnokság1.
Történelmi Terem OB1.
Pályaíjász Terem OB1.
IFAA terem OB1.
Dél-Alföld Régió Pályaíjász OB kvalifikációs verseny1.
Délalföldi Régiós Versenysorozat (DAR) 2. forduló1.
Gyulavár Kupa Történelmi OB kvalifikációs verseny és1.
Délalföldi Régiós Versenysorozat (DAR) 1. forduló Dél-Alföld Régió kvalifikációs teremverseny1.
Pályaíjász Országos Bajnokság (új országos csúccsal)2.
3D terem OB2.
Kecskeméti Történelmi OB kvalifikációs verseny4.
XVII. Kerecsen Kupa Történelmi íjászverseny6.
2014 (felnőtt)
Történelmi OB
III. Lengyel Történelmi Íjásztalálkozó1.
Dél-alföldi Régió pálya OB kv.1.
Budaörsi kvalifikációs teremverseny1.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - összesített1.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Szeged1.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kkfháza1.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Kétegyháza1.
Dél-alföldi Régió Történelmi Bajnoka - Mindszent1.
XVI. Kerecsen Kupa1.
Koppány Versenysorozat 2. forduló1.
Tavaszi vadászat 3D-s verseny1.
25. Koppány verseny1.
Terem OB1.
HDH-IAA International GP2.
Egri Vitézlő Oskola kval. verseny2.
9. Trianon emlék- és Történelmi OB kv. verseny2.
3D évadnyitó2.
Sümegi Rédei Ferenc várkapitány emlékv.3.
2013 (felnőtt)3.
Történelmi OB csapatban1.
Pályaíjász GP 2. (ÚJ országos csúcs 295)1.
XIV. Mergen Kupa (ÚJ országos csúcs 472)1.
Budapest Bajnokság1.
6. Saslövő Íjászbajnokság1.
3D GP II - Örkény1.
Turul Koppány 24. íjászverseny1.
Történelmi OB egyéniben2.
Eleven 3D FeHoVa apróvadazás2.
GP1 MALÉV Kupa2.
Vági Miklós emlékverseny - VIII. Szt. László Kupa2.
Kecskeméti Bor és Pálinka fesztivál Történelmi Íjászverseny2.
Terep OB3.
Eleven Duel FeHoVa4.
Terem OB5.
HDH-IAA Historical Archery European Championships6.
2012 (felnőtt)
Történelmi VS4 - Dunaújváros1.
Budapest Bajnokság1.
Kóspallag, évadnyitó - pálya íjász szekció1.
Örkényi 3D-s vadászverseny1.
Országos Pályíjász Bajnokság (tört - kölcsön íjjal!)2.
Terem OB2.
Történelmi VS III. forduló Gyula2.
Kóspallag, évadnyitó - történelmi íjász szekció2.
Nyugat-Dunántúli Régió kvalifikációs teremíjász verseny Eleven 3D3.
Gyulai Vár Kupa Történelmi Íjászverseny és Találkozó3.
Nemzeti Bajnokság3.
Kecskeméti történelmi verseny5.
IAA Vadászíjász Európa Bajnokság5.
10.
2011 (felnőtt)
Budapest Bajnokság1.
Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Egyesület teremverseny1.
IFAA terem OB verseny2.
FITA csillagos minősítő verseny2.
12 Harcos íjászverseny2.
Történelmi Országos Bajnokság - Tápiószentmárton4.
Telki Szent Sebestyén kupa6.
Tápiószentmárton évadnyitó7.
Terem OB9.
2010 (felnőtt)
Derecske Hajdú Íjász Kupa1.
Bösztörpuszta - Túzok Íjászverseny2.
Nagykőrösi Basa fája verseny3.
Nyíregyháza OB4.
Kecskemét Gyalogostörténelmi Íjászverseny4.
Budapesti terembajnokság8.
Ópusztaszer15.
Tápiószentmárton évadnyitó17.